Ogame ittifak forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazap İttifaki

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum

+6
CyP MaNiaC
Lucifer
MeTaLMiLiTia
crazydewil
4TL4NT1S
RaLpH
10 posters
YazarMesaj
RaLpH
ittifak üyesi
ittifak üyesi
RaLpH

ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum Empty
MesajKonu: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:16 am

ILK ONCE BIZE FILOLARIYLA DESTEK CIKAN H 3 P Y 3 K ARKADASIMIZA VE MINBARI ARKADSIMIZA TESSEKURLERIMI SUNUYORUM....

Bu filolar ---- tarihinde karsi karsiya gelmislerdi:

Saldiran RaLpH (X:XXX:XX)
Silahlar: XXX% Kalkanlar: XXX% Zirh: XXX%
Tip: Komuta Gem.
göster.: 1

Tip: Komuta Gem. Kruvazör
göster.: 51 41

Saldiran Minbari (X:XXX:XX)
Tip: Kruvazör
göster.: 30

Saldiran crazydewil (X:XXX:XX)
Tip: Komuta Gem. Kruvazör A.Avci
göster.: 11 38 36

Saldiran h 3 p y 3 k (X:XXX:XX)
göster.: 28

Savunan cruel (X:XXX:XX)
Tip: K.Nakliye B.Nakliye H.Avci A.Avci Kruvazör Geri Dön. Cas.Sonda Sol.Uydu Roket.
göster.: 7 14 100 88 65 26 13 28 24

After battle...

Tip: Komuta Gem.
göster.: 1

Tip: Komuta Gem. Kruvazör
göster.: 51 36

Saldiran Minbari (X:XXX:XX)
göster.: 24

Saldiran crazydewil (X:XXX:XX)
Tip: Komuta Gem. Kruvazör A.Avci
göster.: 11 35 22

Saldiran h 3 p y 3 k (X:XXX:XX)
göster.: 27

Savunan cruel (X:XXX:XX)
yok edildi!

Ele geçiriyor
28.006 Metal, 7.932 Kristal ve 11.601 Deuterium.

Saldiran taraf toplam 545.000 ünite kaybetti.
Savunan taraf toplam 3.764.000 ünite kaybetti.
Su an bu alan koordinatlarinda bulunan : 861.000 Metal ve 417.300 Kristal.
Bir Ayin ortaya çikma sansi 12 %.

-- Created by Takana's CR Converter v1.955 beta - Dragon Takana --

Gercekten cok heycanli bi savas oldu,adami nerdeyse butun gece izledim ve en sonunda crazdewil la birlikte calisarak iss ekibini kurduk ve adami asagiya aldik gercekten cok guzel bi savas oldu. Ama yine ben burdan crazydewil kardesime tessekurlerimi sunmak istiorum,cunku kardesimizin yarin yani bugun 2 tane sinavi olmasina ragmen sabaha kadar ayakta kaldi ve beni bu savasta yine yalniz birakmadi ona hepniizin huzrunda tesskur etmek istioyorum...

Ve sonunda Bu evren rekorumuz ittifakimaza hayirli olsun dioyruuummm,,Herkese Armagan Ediyorummmm........BU ARADA SOLEMEYI UNTTUM ARKADASLAR,,VURDUGMUZ ADAM RED_ARMY BU SAVAS OZEL OLARAK chomsky Kardesimeize gitsinnnn.......

En son RaLpH tarafından Perş. Nis. 24, 2008 6:37 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum Empty
MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:22 am

heyt beee savasa bak helal olsun gerçektende harika olmus cheers
crazydewil

crazydewil

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:23 am

Sen bana savas var gel kalabalık et de cehennemde olsa geride kana buna Arrow 0 benzesin Smile

ELIMIZE EMEGIMIZE VE FILONA SAGLIK

Bu arkadas sana cok konusyrdu artistfalan
ben onn artistik 1 fotosunu cektm arada Smile

ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum Cruel2

BU heycana ve zafere ortak ettigi icin rasim kardesime buyuk tesekkur ederim... Hala adamımsın Wink

king
MeTaLMiLiTia
Admin
MeTaLMiLiTia

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:29 am

yine de hey hey hey hey !!! Very Happy cheers

süpersiniz valla. .. sabah sabah moralim düzeldi.. Very Happy

dey dey dey!! Very Happy
RaLpH
ittifak üyesi
ittifak üyesi
RaLpH

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:35 am

BU ARADA SOLEMEYI UNTTUM ARKADASLAR,,VURDUGMUZ ADAM RED_ARMY BU SAVAS OZEL OLARAK chomsky Kardesimeize gitsinnnn.......
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:36 am

vah hele leyleyleyley ley Very Happy:D:D lol! lol! lol!
Lucifer
Admin
Lucifer

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:41 am

beyler süpersiniz helal size cheers
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 6:44 am

sıra themert te:D
CyP MaNiaC
ittifak üyesi
ittifak üyesi
CyP MaNiaC

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 9:37 am

helal olsun hocam
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 10:29 am

tebrikler
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 12:28 pm

tebrıkler arkadaslar gercekten ıyı ıs cıkarmısınız cheers
Lucifer
Admin
Lucifer

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 1:32 pm

minik demiş ki:

lennn minikk senn tbrklerin kabul olmaz bilmiyon sen bunu öğrenemedinmi bunu sen

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
montecristo
ittifak üyesi
ittifak üyesi
montecristo

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 3:29 pm

yaw muhteşem olmuş Very Happy red arm da çok çoşmuştu onlara ders oldu :d ama dikkatli olalım intak almak isteyeceklerdir...
montecristo
ittifak üyesi
ittifak üyesi
montecristo

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 3:52 pm

Lucifer demiş ki:
minik demiş ki:

lennn minikk senn tbrklerin kabul olmaz bilmiyon sen bunu öğrenemedinmi bunu sen

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

hehehe ayrım yapmayalım rekorlarda kabul olsun bence Smile)
A J
ittifak üyesi
ittifak üyesi

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 4:16 pm

helal sizlere tebrikler
P A N I C K

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyPerş. Nis. 24, 2008 4:35 pm

tbk güzel rekor
cx.polat
ittifak üyesi
ittifak üyesi
cx.polat

MesajKonu: Geri: ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum   ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum EmptyCuma Nis. 25, 2008 12:29 pm

çok çok çok iyi ekip çalışması olmuş. ustaca takip olmuş tebrik ederim..

ArkADaSLaR BizE IttiFaK Rekoru KesMeDi....EVREN REKORU DIYORUM..RaLpH&crazydewil diYorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Evren Rekoru......
» ####RaLpH & CrAzYdeWiL**** SuNaR
» Biraz Ortak calisma Oldu ama Yeni Evren Rekorunda RaLpH GAZAP LI OLARAK yinr warrr!!!!