Ogame ittifak forumu
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Gazap İttifaki

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Tanışalım arkadaşlar !

+15
CyP MaNiaC
A J
ZoltOfTheGeneral
VeNuSaY
ate
P A N I C K
cx.polat
crazydewil
DeLiNiN TeKiYiM
MeTaLMiLiTia
4TL4NT1S
pigment
RaLpH
Lucifer
Cosmo Kramer
19 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
Cosmo Kramer
ittifak üyesi
ittifak üyesi
Cosmo Kramer

Tanışalım arkadaşlar ! Empty
MesajKonu: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 8:48 pm

İsmim Kağan.Alanya'da yaşıyorum.32 yaşındayım.avukatım arkadaşlar.2 senedir Ogame 'e ara ara takılıyorum.Sadece 45 de oynuyorum şu an.Genelde başlarım, komuta aşamsını biraz geçip, evren ıssızlaşmaya başladığında nedense bırakıyorum.. Very Happy Bu evren azimliyim ama.
Lucifer
Admin
Lucifer

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 8:56 pm

slm ben yaşar 31 yaşındayım istanbul-acıbadem de oturyorum

mesleğim eğitimci yani özel bir dershnade müdürlük yapıyorum daha doğrusu kendi dershanmde müdürm Very Happy
RaLpH
ittifak üyesi
ittifak üyesi
RaLpH

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 8:56 pm

Selam Arkadaslar ben de Rasim,21 yasindayim,aslen hatayliyim.ama simdi Mersinde yasiyorum.Ama ben Mersinde'de degilim,biraz sizlere uzak bi yerdeyoim:D,Su an Amerika'da okumaktayim,

Burayi kimse okuyamicak bizden baska dimi.Avantajimiz gitmesin Very Happy
Cosmo Kramer
ittifak üyesi
ittifak üyesi
Cosmo Kramer

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:00 pm

Of, Amerika'da okumak he.Süper.Hayırlı olsun.Ne arkadaşlar var Ogame oynayan aramızda işte.Buradan öğreniyoruz böylece Very Happy

Yok bura okunabiliyor.neden avantaj kaybetcen anlamadım..Smile Hem zaten daha ayarlamadık, herkes bir üye olsun tam ayarlarız, neresi okuncak okunmucak vs.
RaLpH
ittifak üyesi
ittifak üyesi
RaLpH

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:06 pm

Yaw nasi kaybetmem avantajimi hatta,beni vurmak istiyenler bunu bile kullanbilir.

Sole anlatim abicim,simdi burda saat 14.04,Turkiye'de 21.04 arada 7 saat fark yani ki.Millet Turkiye'de uyurken yani orda saat gece 3'ken burda saat aksam 8 oluyor,Ben de rhat rahat calisiyorum:D.Uykusuz da kalmiyorum:D bounce
Cosmo Kramer
ittifak üyesi
ittifak üyesi
Cosmo Kramer

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:07 pm

Very Happy:D:D O da iyimiş.amma ince düşünmüşsün gözüm ya.Valla helal olsun..ee büyük oyunculukda böyle olur herhalde.. Very Happy Bilmem.kapatalım abi isterseniz..
pigment
ittifak üyesi
ittifak üyesi
pigment

MesajKonu: tanışalım   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:07 pm

adım ismail yaş 33 amasyada yaşıyorum. işsizim. nerdeyse 20 saatimi ogame ile geçiriyorum.. yarışmacı arkadaşlara başarılar dilerim Smile Smile
RaLpH
ittifak üyesi
ittifak üyesi
RaLpH

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:10 pm

Kapatalim bence kimsenin bizim gercek admizi fln bilmesine gerek yokki.Yanlismiyim?
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 9:35 pm

Sa adım serkan istanbulda otturuyorum yaşım 17 anadolu öğretmen lisesinde okuyorum ogame deki 3. yılımdayım

bu arada ittifagın en ufagı ben oluyorum büütn abilerme başarılar diliyorum
MeTaLMiLiTia
Admin
MeTaLMiLiTia

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPaz Nis. 13, 2008 10:19 am

Ben de Emrah, Çorumdan

Bilgisayar Mühendisiyim. yaş 28 olacak Smile
DeLiNiN TeKiYiM
ittifak üyesi
ittifak üyesi
DeLiNiN TeKiYiM

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPaz Nis. 13, 2008 4:29 pm

Ankaradan yaş 25 Burak isim 3yıldır ogame deyim Very Happy ama aktif olarak değil sürekli ara ara hep bıraktım Very Happy şu anda sadece 40-45de oynuyorum
crazydewil

crazydewil

MesajKonu: murat   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyÇarş. Nis. 16, 2008 8:58 pm

adım murat
1987 dogumluyum istanbuldayım universite ogrencisiyim. aslen HATAY lıyım...
Hesabı arkadsımdan 70-80 puandayken aldım surunmekten kurtardım
lol!
cx.polat
ittifak üyesi
ittifak üyesi
cx.polat

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 3:20 am

adım alper.. 34 yaşındayım.. almanyada yaşıyorum.. baya oldu ogame oynuyorum..evliyim 1 kızım var..
P A N I C K

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPtsi Nis. 21, 2008 8:36 pm

selam arkadaşlar adım alperen yaş 26 konyadan epeyden beri ogame oynuyorum bu arada amerikada oynayan arkadaşım çok şanslısın saat açısından Smile
ate

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 1:45 am

DeLiNiN TeKiYiM demiş ki:
Ankaradan yaş 25 Burak isim 3yıldır ogame deyim Very Happy ama aktif olarak değil sürekli ara ara hep bıraktım Very Happy şu anda sadece 40-45de oynuyorum

Adım kemal İSTANBUL'da yasıyorum hesabı BURAK'dan zorla aldım eehehe oyunu bayadır oynuyorum ama hic ogrenemedim nedense ehehe neyse yasım 28 oldu olacak gibi yerine gore degisiyor ama nedense hic kuxuk soleyemiyorum hep 30 usttu oluyor ..=)

İlerki zamanlarda daha cok kaynasırız her halde ortama biraz sıcaklık gerek...
VeNuSaY
Eş İttifak Üyesi
Eş İttifak Üyesi

MesajKonu: MuCk   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 5:27 pm

İsmim Önemli Değil Nickim VeNuSaY Gazap 2 ittifakindanim kurucusuyum.

4 seneye yakin ogame oynuyorum.

İst. - Z.burnunda Oturuyorum Wink
Lucifer
Admin
Lucifer

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 5:40 pm

hoşgeldin aramıza kardeşim

ben de gazap kurucuyum iyi forumlar dilerim

bide diğer arkdaşlarıda buraya yönlendirrsen sevinirm
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyÇarş. Nis. 23, 2008 9:23 pm

ne demek ismin onemli değil yav Very Happy 4 yıldır oynuysan diğer evrenlerde baya bi ilerlemişsin demekki burdada basarılar dilerim
ZoltOfTheGeneral
Eş İttifak Üyesi
Eş İttifak Üyesi

MesajKonu: tanışma   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPerş. Nis. 24, 2008 12:14 pm

Selam arkadaşlar ben Özdenay. Gazap2 ittifakındayım. Amasyalıyım. İstanbul Okmeydanında oturuyorum. Bir kurye firmasında iade görevlisiyim. 22 yasındayım. Aksam 8den sonra online oluyorum genelde. Oyunda fazla bir tecrübem yok daha önce 38. evrende oynamıştım. Ama bırakmıştım. Bu defa bırakmaya niyetim yok. Bir gün Gazap ittifakı tek kalana kadar. Herkese iyi oyunlar...
pigment
ittifak üyesi
ittifak üyesi
pigment

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyCuma Nis. 25, 2008 11:22 pm

ZoltOfTheGeneral demiş ki:
Selam arkadaşlar ben Özdenay. Gazap2 ittifakındayım. Amasyalıyım. İstanbul Okmeydanında oturuyorum. Bir kurye firmasında iade görevlisiyim. 22 yasındayım. Aksam 8den sonra online oluyorum genelde. Oyunda fazla bir tecrübem yok daha önce 38. evrende oynamıştım. Ama bırakmıştım. Bu defa bırakmaya niyetim yok. Bir gün Gazap ittifakı tek kalana kadar. Herkese iyi oyunlar...

amasya merkez mi? bende amasyalıyım..
A J
ittifak üyesi
ittifak üyesi

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyCuma Nis. 25, 2008 11:24 pm

istanbul kadıkoyde yasıyorum. yasım 32 evli ve 1 oglum var. Arcalara otogas takıyorum. Genelde sakin bir oyun tarzı severim savasmayı sevmem ama kasına olursada kasırım Laughing herkeze iyi oyunlar.
4TL4NT1S
ittifak üyesi
ittifak üyesi
4TL4NT1S

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyCuma Nis. 25, 2008 11:42 pm

kasınan olursa kasırım bunu hayat felsefem haine getiricem Very Happy
crazydewil

crazydewil

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPtsi Nis. 28, 2008 9:04 pm

VeNuSaY demiş ki:
İsmim Önemli Değil Nickim VeNuSaY Gazap 2 ittifakindanim kurucusuyum.

4 seneye yakin ogame oynuyorum.

İst. - Z.burnunda Oturuyorum Wink

hoş geldin biraz gec kaldım ama ...

yaw sizde 1 trabzonspor var öpcektim onuda size sıgınmıs scratch
crazydewil

crazydewil

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPtsi Nis. 28, 2008 9:05 pm

A J demiş ki:
istanbul kadıkoyde yasıyorum. yasım 32 evli ve 1 oglum var. Arcalara otogas takıyorum. Genelde sakin bir oyun tarzı severim savasmayı sevmem ama kasına olursada kasırım Laughing herkeze iyi oyunlar.

hehe ladalar icin sıralı otogas war mı ?

1 de verimsiz olur dyrlar sen ne dersn bu konuda arkadas taktıracakta tongue
crazydewil

crazydewil

MesajKonu: Geri: Tanışalım arkadaşlar !   Tanışalım arkadaşlar ! EmptyPtsi Nis. 28, 2008 9:05 pm

ZoltOfTheGeneral demiş ki:

hoş geldn arkadasım...

O gunleride gorecegiz inş...

Bende mecidiye koyde okuyorum Smile

Tanışalım arkadaşlar !
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-